Audi

Audi Q7 upgrade audio Aerospace
Zamontowaliśmy głośniki Gladen AeroSpace, super tweeter Sony i sterownik Mosconi do wybierania presetów. Całość napędzają dwa wzmacniacze Mosconi oraz procesor Mosconi DSP 8TO12 AeroSpace. Za głębie niskich tonów odpowiada subwoofer JL w własnoręcznie zrobionej skrzyni.
Audi A5 wzmacniacz, wygłuszenie i moduł bluetooth
(4 images) Zamontowaliśmy wzmacniacz match z procesorem dzwięku 5 DSP i moduł Bluetooth z opcją streaming A2DP. Drzwi zostały wygłuszone matami STP Black Silver. Dodaliśmy również USB i AUX.
Audi Q7 monitory zagłówkowe
Zamontowaliśmy dwa monitory zagłówkowe 10 cali. Możliwość odtwarzania filmów z internetu, USB, DVD. Odtwarzacz DVD zamontowaliśmy w bagażniku.
Audi S3
W mocno 'dłubniętym' Audi S3 zrobiliśmy wygłuszenie. Cały samochód miał tylko golą blachę. Na załączonych zdjęciach widzoczny efekt.
Audi A4 B6 stacja multimedialna 2 DIN
Audi A4 B6 montaż stacji multimedialnej 2 DIN Pioneer SPH DA 120. Stacja posiada bardzo fajną funkcję AppRadio i Mirror Link.
Audi A3 czujniki przód tył
Audi A3 doposażenie czujniki wersja przód oraz tyl. Malowanie w kolor. Wersja flash mount. 
Audi Q7 montaż streaming audio bluetooth
W Audi Q7 dodaliśmy moduł do streaming audio przez bluetooth. Nowe źródło dodane w MMI.
Audi A4 czujnik skrętu oraz tempomat
Zakodowaliśmy funkcje tempomatu oraz zrobiliśmy adaptacje czujnika skrętu.
Audi A4 stacja na systemie Android
Założyliśmy stacje na systemie Android, która obsługuje seryjny wzmacniacz, sterowanie z kierownicy dodatkowo posiada dwa gniazda USB. Stację można podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak Google maps , Yanosik, Youtube.
Audi A6 C8 kamera cofania
Doposażyliśmy samochód w oryginalną kamerę Audi. Działają również linie skrętne.
Audi A6 C7 upgrade audio
Zamontowaliśmy głośniki wysokotonowe scan speak oraz 180mm woofer scan speak. Do tego dedykowane słupki pod głośnik wysokotonowy. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
Audi A6 pełne wygłuszenie i wzmacniacz z procesorem dzwięku
Samochód został początkowo wygłuszony STP Black Silver, następnie zostały przyklejone na nie piankowe maty wygłuszające Gladen. Drzwi zostały wyklejone w wewnątrz i zewnątrz, żeby w drzwiach powstała zamknięta komora na głośniki średnio i nisko tonowe. Zamontowaliśmy również wzmacniacz z procesorem dzwięku Match PP 86 DSP. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
Audi A4 B8
Klient przyjechał do nas Audi A4 wersja B8. Jakość muzyki pozostawiiała sporo do życzenia. Auto zostało wygłuszone plus wymiana na głośniki Audio System.
Audi Q5 2017 montaż kamery
Audi Q5 doposażenie w oryginalną kamerę parkowania. Montaż w klamce klapy. Obraz na seryjnym wyświetlaczu. Linie skrętne.
Audi A4 czujniki przód tył Meta System
 Doposażenie w czujniki parkowania przód tył. Malowanie w kolor nadwozia. Działania po włączeniu biegu wstecznego, naciśnięciu hamulca.
Audi A4 czujniki flash mount z malowaniem
Audi A4 zamontowaliśmy czujniki w technologii flash mount. Pomalowane w kolor nadwozia w komorze lakierniczej.
Zamontowaliśmy zestaw głośnomówiący Bury 9048 wraz ze streamingiem audio przez A2DP.
Audi A4 B8 audio
Zamontowaliśmy wzmacniacz 5 DSP Match, woofery 200mm Gladen i wygłuszyliśmy samochód matami STP Black Silver.
Audi Q5 kamera cofania z liniami sketnymi
Zamontowaliśmy kamerę cofania z liniami skrętnymi. Obraz wyświetla się na seryjnym wyświetlaczu samochodu
Audi A4 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacje można połączyć z internetem i korzystać z wielu aplikacji takich jak Youtube, Gmail, Google maps, Yanosik. Jest również możliwość obsługi seryjnego menu. 
Audi A6 wygłuszenie i upgrade Audio
Zamontowaliśmy system głośników Gladen RS 165. W samochodzie zostały wygłuszone drzwi obustronnie w celu uzyskania zamkniętej komory na głośnik niskotonowy.
Audi Q7 upgrade audio
Zamontowaliśmy wzmacniacz z procesorem dzwięku Helix V Eight oraz subwoofer w bagażniku Match 160mm. Wygłuszyliśmy również wszystkie drzwi matami STP Black Silver.
Audi SQ7 monitory
Zamontowaliśmy 2 monitory zagłówkowe 10 cali na systemie Android. Odtwarzacz DVD zamontowaliśmy w bagażniku. Dodatkowo każdy monitor możemy podłączyć do internetu i obydwa posiadają wejście USB.
Audi A3
Przyjechał do naszego warszatu klient z prawie nowym Audi A3. Chciał poprawy nagłośnienia seryjnego, zakupił swój sprzęt aduio Zamontowaliśmy więc nowe głośniki, wygłuszenie, wzmacniacz i subwoofer.
Audi A6 mirror link
 Audi A6 montaż oryginalnego  tunera TV. Montaż modułu Mirror Linkd do przerzucenia obrazu z telefonu. Zakodowanie.
Audi Q5 montaż stacji Alpine
W Audi Q5 zamontowaliśmy dedykowaną stację Alpine. Do tego dedykowaną kamerę cofania. Stacja posiada nawigację.
Audi A6 C6 montaż USB i streaming audio
Audi A6 C6 montaż USB do odtwarzania muzyki. Oraz modułu do streamingu muzyki przez A2DP.
Audi A4 cabrio upgrade audio, kamera cofania i stacja
Zamontowaliśmy wzmacniacz z DSP Helix P SIX, Helix G One, Pioneer SPH DA 230 DAB, Helix k10, system 3 drożny Gladen i kamera cofania. Drzwi zostały wygłuszone matami STP Black Silver. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.  
Audi A6 C7 kamery parkowania, czujnki parkowania i moduł do przesyłania obrazu
Zamontowaliśmy kamery parkowania z przodu i z tyłu, czujniki parkowania marki Steelmate oraz moduł Wi-Fi do przesyłania obrazu na seryjny ekran.
Audi A4 oryginalna kamera cofania z liniami skrętnymi
Zamontowaliśmy oryginalną kamerę cofania wraz z liniami skrętnymi.
Audi A3 8P stacja Pioneer i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje Pioneer SPH-DA230DAB i kamerę cofania. Stacja pozwala na streaming bluetooth przez A2DP, posiada Android Auto i CarPlay oraz zaawansowane funkcje audio.