BMW

BMW X5 E53
Klient chciał sporych zmian Car HiFi. Została zamontowana jednostka mutimedialna z nawigacją 2 DIN Alpine, tuner DVB-T, zagłówki Alpine, wygłuszenie matami STP, głośniki DLS, wzmacniacze Alpine oraz subwoofer na wymiar.
BMW X1
Klientka poprosiła o instalację nawigacji w BMW X1.
BMW E46
Klient poprosił o poprawę Car Audio. Zostało zrobione wygłuszenie maty STP. Nowe głośniki z poprawą drzwi. Został założony subwoofer i wzmacniacz.
BMW E46 Coupe 2 DIN
Klient poprosił o montaż stacji multimedialnej 2 DIN Pioneer, do nagłośnienia wykorzystaliśmy głośniki DLS, wzmacniacz DLS. Subwoofer na wymiar z głośnikiem Focal.
BMW E61
W celu poprawy jakości dźwięku zostały zainstalowane dedykowane głośniki Gladen, dwa wzmacniacze, skrzynia pod subwoofer na wymiar i głośnik Focal.
BMW E46 Coupe 2 DIN
Klient poprosił o montaż stacji multimedialnej 2 DIN Pioneer, do nagłośnienia wykorzystaliśmy głośniki DLS, wzmacniacz DLS. Subwoofer na wymiar z głośnikiem Focal.
BMW Coupe wyglusznie STP
W BMW E46 brakowało jakości muzyki klientowi. Zostały wygłuszone drzwi matami STP i zamontowane głośniki DLS.
BMW E38 radio Alpine
W BMW E38 zamontowaliśmy radio 1 DIN Alpine z korekcją czasową i obsługą sterowania radiem z kierownicy.
BMW E60 czujniki parkowania
BMW E60 montaż czujników Logic z lakierowaniem. Czujniki są 'wpuszczane' w zderzak dlatego po montażu jedyne co widać to obwódki 19 mm.
BMW X5 E53 montaż navigacji
BMW X5 montaż stacji dedykowanej klienta oraz kamery parkowania. System Android, obsługa sterowania z kierownicy. Możliwość dostępu do internetu. 
BMW F34 seria 3 GT
W BMW F34 zamontowaliśmy dedykowane głośniki wysoko tonowe i średnio tonowe oraz zwrotnice marki Rainbow. W tej wersji wyposażenia było ich brak.
BMW seria 5 E60 dedykowana stacja oraz kamera cofania
Stacja na systemie android dodatkowo zamontowaliśmy dedykowaną kamerę cofania. Stacja umożliwia podłącznie do internetu, słuchanie muzyki z USB i dysku HDD oraz korzystanie z różnych aplikacji nawigacyjnych takich jak IGo, Google Maps, Yanosik. 
Bmw X3 F25 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stację na systemie Android oraz kamerę kamerę cofania. Stacja umożliwia podłącznie do internetu, słuchanie muzyki z USB i dysku HDD oraz korzystanie z różnych aplikacji nawigacyjnych takich jak IGo, Google Maps, Yanosik.
BMW E61 stacja na systemie Android i kamera cofania
Założyliśmy stacje na systemie Android oraz  kamerę cofania z liniami skrętu. Stacja pozwala na korzystanie z aplikacji takich jak Youtube, Google maps, Yanosik i wiele innych.
Bmw X6 E71 upgrade systemu audio
Doposażyliśmy samochód w dedykowane głośniki Gladeon One oraz wzmacniacz Mosconii One 80.4.
BMW F30 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stację na systemie Android 8. Stacja obsługuje funkcje samochodu, wizualizacja systemu parkowania, wizualizacja kamery, dostęp do internetu, multimedia ready.
BMW serii 5 E39 audio i wygłusznie
Samochód wygłuszyliśmy matami klienta następnie zamontowaliśmy system głośników audio system z przodu 165mm, które sa zasilane przez wzmacniacz 4 kanałowy Hifonic Vulcan. W bagażniku został zamontowany 380mm subwoofer na systemie free air.
BMW X3 G01 wzmacniacz
Zamontowaliśmy dedykowany wzmacniacz Match Up7 i wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
BMW F15 upgrade audio
Zamontowaliśmy dedykowane głośniki średnio i wysoko tonowe w miejsca fabrycznych. Drzwi wygłuszyliśmy matami STP Black Silver. Całością steruje wzmacniacz Match Up 7BMW. Na końcu wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
BMW E65 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacje można połączyć z internetem i korzystać z wielu aplikacji takich jak Youtube, Gmail, Google maps, Yanosik. Jest również możliwość obsługi seryjnego menu. 
BMW 6 GT monitory zagłówkowe
Zamontowaliśmy czujniki parkowania. Czujniki z tyłu właczają się po wrzuceniu biegu wstecznego, a czujniki z przodu przez włączenie je guzikiem lub po naciśnięciu hamulca.
BMW seria 1 stacja klienta i wykodowanie systemu start-stop
Zamontowaliśmy stacje klienta i wykodowaliśmy system start-stop.
BMW E87 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android oraz iDrive. Stacje można połączyć z internetem i korzystać z wielu aplikacji takich jak Youtube, Gmail, Google maps, Yanosik. Jest również możliwość obsługi seryjnego menu. 
BMW F10 wykodowanie Start-Stop
W samochodzie wykodowaliśmy system Start-Stop. System automatycznie nie włącza się chyba że sami klikniemy przycisk wtedy on zapamięta, że został włączony. W trybie sport nie ma możliwości odpalenia systemu.
BMW 850
BMW 850 klasyk, klient poprosił o doposażenie w dzienne światła jak wersja skandynawska - efekt bardzo zodowolony klient.
BMW E38
BMW E38 wgranie języka polskiego w nawigacji.
BMW E46
BMW E46 wgranie polskiego menu.
BMW E60
Wgranie nowej mapy i aktualizacja software.
BMW X5 E53 3.0D
W BMW E53 wygłuszyliśmy drzwi matami STP, założyliśmy głośniki marki DLS, wzmacniacz Hifonics - duża zmiana w graniu.
BMW E46 Cabrio
W BMW e46 Cabrio zamontowaliśmy stację 2 DIN Pioneer SPH DA 120. Bardzo dobra jakość dźwięku, fajny design i funkcja miror link.
BMW E46 Sedan wygłuszenie STP
BMW E46 sedan wygłuszenie matami STP i markowe głośniki DLS
BMW E90 czujniki
Doposażenie BMW E90 w czujniki parkowania z opcją wyświetlania informacji o czujnkach na seryjnym wyświetlaczu.
BMW E32 subwoofer
BMW E32 etap drugi. Zabudowa, subwoofery Rainbow i wzmacniacze Rainbow Germanium.
BMW X5 E70 nawigacja
Montaż stacji mutlimedialnej opartej na systemie Android. Funkcjonalności takie jak dostęp do Internetu, nawigacja. Obsługa sterowania z kierwonicy wielofunkcyjnej oraz podgrzewania foteli, kamery parkownaia, czujników.
BMW X1 F48 upgrade audio
Został zamontowany Match UP 7 BMW, dedykowane głośniki GroundZero, wygłuszenie drzwi za głośnikiem średnio tonowymi matami STP Black Silver.
BMW Z4 stacja android i montaż iDrive
Stacja na systemie android umożliwia podłącznie do internetu, słuchanie muzyki z USB i dysku HDD oraz korzystanie z różnych aplikacji nawigacyjnych takich jak IGo, Google Maps, Yanosik. Dodatkowo zainstowaliśmy iDrive.
Mini Clubman stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android oraz kamerę cofania. Stacja pozwala na korzystanie z funkcji Bluetooth oraz różnych aplikacji takich jak Youtube, Google maps, Yanosik i wiele innych.
BMW X6 F16 upgrade audio
Zamontowaliśmy dedykowany wzmacniacz z procesorem dzwięku Match UP 7 BMW. Zestaw głośników STEG. Wygłuszyliśmy drzwi matami STP Black Silver. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
Bmw X5 F15 upgrade audio
Zamontowaliśmy dedykowane głośniki marki STEQ. Dwa głośniki wysokotonowe, dwa głośniki średniotonowe, dwa niskotonowe. Dodaliśmy wzmacniacz z procesorem dzwięku Match Up7 BMW oraz wygłuszyliśmy drzwi matami STP Aero i Black Silver. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
BMW X5 E70 upgrade audio
Zamontowaliśmy dedykowany system głośników audio. Do tego dołożyliśmy wzmacniacz 8 kanałowy Alpine PDP-E800DSP. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
BMW X5 F15 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacje można połączyć z internetem i korzystać z wielu aplikacji takich jak Youtube, Gmail, Google maps, Yanosik. 
BMW X6 E71 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacje można połączyć z internetem i korzystać z wielu aplikacji takich jak Youtube, Gmail, Google maps, Yanosik. Jest również możliwość obsługi seryjnego menu. Podłączyliśmy tuner DVB-T klienta. 
BMW seria 7 E66 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętu. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW X1 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętu. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW M3 F80 audio i rejestratory
Zamontowaliśmy system głośników Gladen, wzmaciacz Match Up 7 i rejestratory BlackVue.
BMW X3 F25 CarPlay
Zamontowaliśmy interface CarPlay dedykowany do BMW serii F, dzięki któremu możemy korzystać z wybranych funkcji swojego telefonu na fabrycznym ekranie samochodu.
BMW E90 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętnymi. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW X1 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętu. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW seria 4 GT stacja i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętu. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW X5 E70
W samochodzie brakowało głębi basu. została zrobiona skrzynia na wymiar, mały głośnik nisko tonowy i wzmacniacz.
BMW E30 Cabrio
W tym oto youngtimaer zrobiliśmy poprawę nagłośnienia, nowe radio Alpine, nowe głośniki Morel, wzmacniacz i subwoofer. Dodatkowo głośniki wysoko tonowe w słupkach. Wzmacniacz i subwoofer w bagażniku.
BMW E46
Doposażenie w kierownicę multifunkcyjną.
BMW E46 Coupe
BMW E46 Coupe zrobiliśmy wygłuszenie drzwi matami STP, przerobiliśmy drzwi dzięki czemu głośniki moga 'oddychać' na końcu zamontowaliśmy głośniki Diego.
BMW X3 Nawigacja
Zamontowaliśmy klientce w BMW X3 nawigację poniewaz nie było w wyposażeniu.
BMW E32 panele głośnikowe
W tym kultowym BMW E32 zrobiliśmy panele z żywicy na głośniki 165 mm. Na koniec zostały poflokowane. Efekt bardzo ładnie i super dźwięk.
BMW E39 stacja Pionneer 2 DIN
W BMW E39 zamontowaliśmy stację 2 DIN Pioneer SPH DA 120. Skrzynia na subwoofer na wymiar. Głośnik Rockford Fosgate. Dwa wmacniacze Mosconi. Sterowanie z kierownicy zostało zachowane.
BMW X5 E53 subwoofer na wymiar
W BMW X5 E53 zrobliśmy skrzynię na wymiar. Głośnik DLS, wzmacniacz DLS. Wszystko gustownie ukryte.
Audi A6 upgrade audio
Wygłuszenie matami STP celem stworzenia środowiska do pracy głośników. Do tego wymiana głośników na system Gladen RS 165. Na koniec strojenie i małe poprawki seryjnego subwoofera.
BMW E38 seria 7 stacja 2 DIN
Montaż stacji 2 DIN Pioneer AVH Z5000. Dorobienie ramki na wymiar. Głośniki z przodu Match MS 52 C z lekką papierową membraną. Całość zasila wzmak Mosconi.
Bmw X3 F25 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stację na systemie Android oraz kamerę kamerę cofania. Stacja umożliwia podłącznie do internetu, słuchanie muzyki z USB i dysku HDD oraz korzystanie z różnych aplikacji nawigacyjnych takich jak IGo, Google Maps, Yanosik.
BMW seria 6 E63 montaż bluetooth
Dodaliśmy funkcje bluetooth streaming A2DP teraz można słychać muzyki z swojego telefonu.
BMW F32 stacja na systemie Android i kamera cofania
Założyliśmy stacje na systemie Android oraz kamerę cofania z liniami skrętu. Stacja pozwala na korzystanie z aplikacji takich jak Youtube, Google maps, Yanosik i wiele innych.
BMW seria 1 E87 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Orginalne funkcje samochodem zostały zachowane. System Android umożliwia odtwarzanie muzyki z USB, internetu, dysku HDD. Multimedia ready
BMW e65 stacja Android, monitory i kamera cofania
Zamontowaliśmy monitory zagłówkowe oraz stacje na systemie Android. Do tego dodaliśmy tuner DVB-T przez co możemy oglądać telewizje w naszym samochodzie. Wejście USB schowaliśmy w podłokietniku. Zamontowaliśmy również kamerę cofania.  
BMW M5 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacje możemy podłączyć do internetu i cieszyć sie z wielu aplikacji np.: Google maps, Yanosik, Youtube, Chrome, Gmail.
BMW X5 E70 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętu. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW X3 E83 stacja na systemie Android, kamera cofania, iDrive
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android, kamerę cofania z liniami skrętu i iDrive. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW X3 F25 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW seria 1 czujniki parkowania
Zamontowaliśmy czujniki parkowania. Czujniki z tyłu właczają się po wrzuceniu biegu wstecznego, a czujniki z przodu przez włączenie je guzikiem lub po naciśnięciu hamulca.
BMW F10 stacja na systemie Android i kamera cofania z liniami skrętnymi
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętu. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW X3 E83 monitor podsufitowy, stacja, tuner i audio
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętnymi. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych.
BMW M3 wymiana podsufitki, słupków, wygłuszanie i audio
W samochodzie podsufitka i słupki zostały wymienione na nowe. Drzwi i dach wygłuszyliśmy matami STP Black Silver dla poprawienia komfortu jazdy. Na koniec zamontowaliśmy system głośników marki Morel dedykowany pod oryginalne radio.
BMW X4 stacja na systemie Android i antena DAB
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android oraz antenę DAB do odbioru radia cyfrowego. Stacje można połączyć z internetem i korzystać z wielu aplikacji takich jak Youtube, Gmail, Google maps, Yanosik. Jest również możliwość obsługi seryjnego menu.