Dodge

Dodge Durango stacja 2 DIN
Klient chciał zamontować stację 2 DIN w Dodge Durango, nie było ramki montażowej więc dorobiliśmy.
Chevrolet Captiva stacja typu Tesla
Zamontowaliśmy stacje typu Tesla Style. Z poziomu stacji możemy sterować nawiewami. Na ekranie można wyświetlać filmy i wiele aplikacji po podłączeniu do internetu. Posiada również wejście USB.
Chevrolet Captiva stacja
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Uruchomiliśmy tyną kamerę, sterowanie radiem z kierownicy, oraz dzwięk na seryjnym systemie audio. Nawiewy zostały uruchomione na dokupionym panelu klimatyzacji od wersji bez radia. 
Dodge Caliber stacja na systemie Android i kamera Sony
Zamontowaliśmy dedykowana stację na systemie Android do tego podłączyliśmy kamerę na soczewce Sony. Odtwarzanie muzyki z USB i internetu, zestaw głośnomówiący, odtwarznie cd/dvd oraz możliwość wgrania dowolnej nawigacji.
Dodge Caravan ekran Ampire i odtwarzacz DVD
Zamontowaliśmy monitor Ampire 10 cali oraz odtwarzacz DVD. Dzwięk jest odtwarzany na seryjnym systemie audio.
Buick Enclave stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacje można połączyć z internetem i korzystać z wielu aplikacji takich jak Youtube, Gmail, Google maps, Yanosik. 
Chevrolet Orlando stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android oraz kamerę cofania. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z wielu aplikacji między innymi Google Maps, Yanosik, Youtube.
Chevrolet Epica stacja
Zamontowaliśmy dedykowaną stacje multimedialną. Stacja odtwarza filmy z DVD, USB, wbudowanego dysku HDD lub z internetu. Jest dostępne sterowanie radiem z kierownicy i streaming audio przez A2DP.
Dodge Durango stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych. Uruchomiliśmy seryjną tylną kamerę i nagłośnienie Alpine.