Jeep

IJeep Cherokee
W samochodzie brakowało nagłośnienia, założyliśmy radio i głośniki.
Jeep Wrangler kamera parkowania
Klient poprosił o zamontowanie kamery. Obraz z kamery miał być wyświetlany na seryjnym radiu. Musieliśmy zastosować odpowiedni moduł do wprowadzenia sygnału.
Jeep Rubicon kamera przód i tył
Zamontowaliśmy kamerę parkowania z przodu i z tyłu. Obraz jest wyświetlany na seryjnym wyświetlaczu.
Jeep Wrangler stacja 2 DIN tuner DVBT
W Jeep Wrangler klient potrzbował funkcji Mirror Link dla swojego iPhona. Zamontowaliśmy stację Pionner SPH DA 120, tuner DVBT plus kamerę parkowania dla samochodów terenowych.
Jeep Grand Cherokee nowa stacja z systemem Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacja obsługuje seryjny system audio Boston, seryjną kamerę, sterowanie radiem z kierownicy. System Android jest otwarty, można wgrać dowolną nawigację typu Google maps, Yanosik.
Jeep Grand Cherokee stacja typu Tesla Style i monitor zagłówkowy
Zamontowaliśmy stacje typu Tesla Style i monitor zagłówkowy 10 cali na systemie Android. Stacje można podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Google Maps, Yanosik, Youtube, Chrome, Gmail i wiele innych. Z poziomu stacji możemy sterować nawiewami.
Jeep Grand Cherokee 2 DIN
Jeep Grand Cherokee i Pioneer CarPlay. Zdjęcia przed i po zmianie.
Jeep Grand Cherokee stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i dopasowaliśmy kamerę Alpine z liniami skrętnymi w seryjne miejsce. Stacja pozwala na odtwarzanie muzyki ze swojego telefony za pomocą Bluetooth i korzystanie z aplikacji np Google maps, Yanosik, Youtube.
Jeep Commander stacja i kamery marki Alpine
Zamontowaliśmy stację Alpine oraz kamery przód i tył również marki Alpine z selektorem obrazu, żeby można było wykorzystać wszytkie możliwości kamer z widzeniem szerokokątnym. Uruchomiliśmi również system Boston, sterowanie z kierownicy i poprawiliśmy wiązki całego systemu.