Lexus

Lexus LS 600h stacja typu Tesla Style
Zamontowaliśmy stacje typu Tesla Style. Stacja posiada system Android. Wymieniliśmy oryginalną kamerę na Alpine. Z poziomu ekranu możemy sterować nawiewami i klimatyzacją. Po podłączeniu do internetu możemy korzystać z aplikacji takich jak: Google maps, Gmail, Yanosik, Youtube, Chrome i wiele innych. 
Lexus GS 300 audio
Zmiana z 10ek na 16tki w drzwiach zrobiła sporą różnicę. Do tego wygłuszenie matami STP. Wzmacniacz Helix. Subwoofer Focal. Głośniki DLS plus ukierunkowane tweetery.
Lexus 430RH moduł Android
Zamontowaliśmy moduł Android dzięki czemu możemy korzystać z aplikacji takiej jak iGo i wiele innych.
Lexus RX330 stacja i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania. Stacja po podłączeniu do internetu pozwala na korzystanie z aplikacji takich jak: Google Maps, Chrome, Gmail i wiele innych.
Lexus_IS_200_emulator_zmieniarki
Lexus_IS_200_emulator_zmieniarki
Lexus LS 400
Wygłuszenie drzwi matami STP Black Silver. Wzmacniacz Pioneer pod siedzenie, montaż głośników przod Focal 165 mm przod, 130 mm tyl.
Lexus GX470 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacja po podłączeniu do internetu pozwala na korzystanie z wielu aplikacji. Uruchomiliśmy również tylną kamerę cofania, system premium audio Mark Levinson oraz sterowanie z kierownicy.