Mazda

Mazda 6 wygłuszenie
Czasem nasza praca to nie tylko Car Audio. W załączeniu total wygłuszenie Mazdy 6, które słyną z dużego poziomu hałasu wewnątrz samochodu.
Mazda MX5 stacja Pioneer
Zamontowaliśmy stacje Pioneer. Stacja obsługuje funkcje takie jak Android Auto oraz Apple CarPlay.
Mazda 3 wygłuszenie
Wygłuszyliśmy w samochodzie podłoge, przednie drzwi i ściane grodziową. Poprawiliśmy również uszczelki w drzwiach.
Mazda 6 Car Audio
Mazda 6 trójkąty zrobione z żywicy. Montaż głośników wysoko tonowych DLS MC 6.2. Do tego wygłuszenie i montaż głośników nisko tonowych.
Mazda CX-9 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stację na systemie Android, podłączyliśmy do niej kamerę cofania oraz wideorejestrator. W samochodzie uruchomiliśmy również system Bose. Stacja pozwala korzystać z funkcji Bluetooth oraz różnych aplikacji.
Mazda 3 zestaw głośnomówiący
Zamontowaliśmy zestaw głośnomówiący Bury CC 9048. Pozwala on również na streaming muzyki ze swojego telefonu na głośnikach samochodu poprzez A2DP.
Mazda 3 wygłuszenie
Mazda CX 5 total wygłuszenie, matami STP. Super efekt.
Mazda CX-5 stacja Sony
Zamontowaliśmy stacje Sony XAV AX 100c2. Uruchomiliśmy seryjny system Bose, pełne sterowanie z kierownicy radiem, seryjną kamerę parkowania z liniami skrętnymi i na ekranie są wyświetlane seryjne czujniki parkowania. Stacja również posiada funkcje Android Auto.
Mazda CX-7 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z wielu aplikacji np.: Google maps, Yanosik, Gmail, Youtube. Uruchomiliśmy również system Bose Premium Audio, sterowanie radiem z kierownicy i wspópracę z seryjnym górnym wyświetlaczem.
Mazda CX-5 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacja po podłączeniu do internetu pozwala na korzystanie z wielu aplikacji np.: Chrome, Google Maps, iGo, Yanosik. Uruchomiliśmy seryjną kamerę z liniami skrętnymi oraz system Bose.