Mercedes

Mercedes SL
Montaż seryjnego radia z epoki.
Mercedes Vito
W Mercedesie Vito zostały wygłuszone drzwi matami STP i nowe głośniki marki DLS. Dodatkowo kamera parkowania.
Mercedes Sprinter
Montaż czujników parkowania tył.
Mercedes S klasa radio 2 DIN
W tym mercedesie było 'stare' radio, założyliśmy stację 2 DIN Alpine, wygłuszyliśmy drzwi i założyliśmy markowe głośniki DLS.
Mercedes W190
Mercedes W190 zamontowaliśmy radio z epoki. Głośniki w miejsca seryjne bez przeróbek marki Alpine. Wszystko w oryginale.
Mercedes B klasa W246 kamera cofania
Montaż kamery cofania.
Mercedes SL500 zestaw głośnomówiący
Samochód doposażyliśmy w zestaw głośnomówiący, wraz ze streaming audio przez A2DP oraz wejście USB do odtwarzania muzyki. Wszystko obsługiwane jest z poziomu seryjnego radia.
Mercedes GL 63 AMG X166 2015 stacja na systemie Android
Założyliśmy stacje na systemie Android, która obsługuje seryjne menu, kamery 360, wyświetla nawiewy klimatyzacji. Jest możliwosć odtwarzania filmów z USB, internetu czy z dysku HDD. Dowolna nawigacja online lub offline.
Mercedes W220 stacja
Zamontowaliśmy stacje Pioneer. Stacja obsługuje funkcje takie jak Android Auto oraz Apple CarPlay. Dodatkowo uruchomiliśmy klienta kamerę cofania.
Mercedes W205 wygłuszenie
Klient zamotował nowy wydech i było troszkę za głośno więc wygłuszyliśmy tylną część samochodu. Wygłuszyliśmy podłogę bagażnika, tylne nadkola, boki bagażnika i podłogę pod tylną kanapą. Użyliśmy maty STP Black Silver.
Mercedes W205 audio
Zamontowaliśmy dedykowane głośniki nisko i wysoko tonowe marki STEG, w miejsca fabrycznego systemu nagłośnienia samochodu.
Mercedes C43 W205 AMG kamera cofania
Zamontowaliśmy kamerę cofania z liniami skrętnymi.
Mercedes Vito wygłuszenie
Wygłuszyliśmy maskę, nadkola przód i tył, scianę grodziową tunel środkowy, podłogę w pierwszym rzędzie foteli, podłogę w przestrzeni pasażersiej, boki w przestrzeni pasażerskiej. Wszystko zostało wykonane matami STP Black Silver.
Mercedes CLA stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacja obsługuje seryjne menu NTG, sterownie z kierownicy i z pokrętła multimedialnego i wyświetla informacje o klimatyzacji i nawiewach. Po przełączeniu się na menu Androidowe możemy wgrać dowolną nawigacje i odtwarzać pliki z USB.
Mercedes Sprinter
W Mercedesie zostały zamontowane dedykowane światła dzienne. Dodatkowo kamera parkowania wraz z monitorem plus zamontowane oświetlenie części bagażowej.
Mercedes 124 Coupe
W tym kultowym już aucie, zostały wymienione głośniki, zamontowana oryginalna zeminiarka marki Becker i radio.
Mercedes 126 coupe
W tym kultowym już aucie, zostało założone nowe radio plus nowe głośniki w miejsca seryjne.
Mercedes SL Cabrio
Ten klasyk dostał od nas nowy zestaw głśników DLS C36. Drzwi zostały wygłuszone matami STP. Plus subwoofer pod deską rodzielczą. Przy ciasnym wnętrzy to naprawdę fajne rzowiązanie i gra dobrze.
Mercedes CLS dedykowana stacja
Mercedes CLS montaż dedykowanej stacji. Został uruchomiony system Harman Kardon, sterowanie z kierownicy, oraz kamera parkownaia.
Mercedes Vito kamera cofania
Zamontowaliśmy dedykowaną kamerę cofania z soczewką firmy Sony. Obraz wyświetla się na wyswietlaczu stacji z systemem Android.
Mercedes E klasa W213 upgrade audio
Wymieniliśmy głośniki na dedykowane firmy STEQ. Dwa tweetery, dwa średnio tonowe, dwa woofery. Do tego wzmacniacz z DSP Mosconii D2 100.4, dorobiliśmy wiązki i na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
Mercedes W209 zestaw głośnomówiący
Zamontowaliśmy zestaw głośnomówiący z możliwością streamingu audio przez A2DP oraz wejściem liniowym AUX.
Mercedes E klasa W212 kamera cofania
Zamontowaliśmy kamerę cofania pod seryjny wyświetlacz.
Mercedes W220 stacja
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Dodatkowo uruchomiliśmy system Bose na światłowodzie i sterowanie radiem z kierwonicy.
Mercedes SLK naprawa czujników
Klient przyjechał do nas z nie działającymi czujnikami parkowania marki Bosch. Były one zle zamontowane, więc wykonaliśmy ich poprawny montaż i programowanie.
Mercedes A klasa czujniki parkowania i zestaw głośnomówiący
Zamontowaliśmy czujniki parkowania i zestaw głośnomówiący marki Bury.
Mercedes ML monitor podsufitowy i kamera cofania
Zamontowaliśmy monitor podsufitowy Audiomedia 10 cali i kamere cofania. Monitor jest sterowany ze stacji multimedialnej.
Mercedes GLK kamera parkowania
Zamontowaliśmy kamerę cofania, która wyświetla obraz na oryginalny wyświetlacz.
Mercedes R klasa stacja Alpine
Zamontowaliśmy stację Alpine iLX-702D. Stacja pozwala na podłączenie anteny DAB oraz streaming audio przez bluetooth dzięki A2DP. Stacja posiada zaawansowane funkcje audio oraz Android Auto i CarPlay.
Mercedes E klasa
W Mercedesie E klasa zostały wymienione głośniki.
Mercedes A klasa
Klient potrzebował poprawy jakości brzemienia seryjnego audio, zostały wygłuszone drzwmi matami STP, założone markowe głośniki DLS oraz radio Alpine.
Mercedes W126
W Mercedesie zostało załozone nowe radio Clarion, nowe głośniki w miejsca fabryczne. Nowa elektryczna antena.
Mercedes SL R230 AMG multimedia
Mercedes SL R230 AMG montaż stacji 2 DIN Pioneer SPH DA 120 plus kamera parkowania.
Mercedes CL55 AMG kamera cofania
Montaż kamery cofania. Kamera jest schowna pod listwą nad rejestracją przez co nie rzuca się w oczy.
Mercedes W204 kamera cofania
Zamontowaliśmy kamerę cofania. Obraz wyświetla się na ekranie stacji, która posiada system Android.
Mercedes W215 stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacja na systemie Android oraz urochomiliśmy system Bose i sterowanie z kierownicy.
Mercedes W204 stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i dedykowaną kamerę cofania. Stacja pozwala na korzystanie z wielu aplikacji.
Mercedes Viano monitory podsufitowe, stacja, kamera cofania i audio
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android, dwa monitory podsufitowe Ampire 18 i 10 cali, system gladen 130mm, wzmacniacz z DSP Match, subwoofer Match i kamerę cofania. Dzwięk jest odtwarzany na słuchawkach lub systemie audio samochodu. Samochód został wygłuszony matami STP Black Silver.
Mercedes GLA stacja
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Uruchomiliśmy również seryjną kamerę z liniami skretnymi, sterowanie z kierownicy i seryjnym joystickiem. Stacja po podłaczeniu internetu pozwala na korzystanie z wielu aplikacji.
Mercedes GLE 2017 kamera cofania z liniami skrętnymi
Zamontowaliśmy kamerę cofania z liniami skrętnymi.
Mercedes W204 Coupe czujniki parkowaniaZamontowaliśmy czujniki parkowania marki Steelmate w technologi Flush Mount pomalowane w kolor nadwozia.
Mercedes CLS stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android. Stacja po podłączeniu do internetu pozwala na korzystanie z wielu aplikacji np.: Chrome, Google Maps, iGo, Yanosik. Dalej jest możliwe sterownie radiem z kierownicy i uruchomiliśmy system Harman Kardeon.
Mercedes V klasa monitor podsufitowy
Zamontowaliśmy monitor podsufitowy Alpine PKG-RSE3HDMI. Do montażu trzeba było dorobić wzmocnienie i przesunać panel sterowania klimatyzacją. Monitor posiada wejścia: USB, HDMI, CD, DVD. Dzwięk możemy słuchać na słuchawkach lub głośnikach samochodu.