Mitsubishi

Mitshubishi L200
Przenieśliśmy w tym aucie komputer pokładowy, w jego miejsce zamonotwaliśmy jednostkę multimedialną 2 DIN Alpine.
Mitsubishi L200 stacja i subwoofer
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android oraz subwoofer pod siedzeniem pasażera w celu poprawienia głębi basu. Stacja pozwala na korzystanie z takich aplikacji jak: Google maps, Yanosik, iGo i wiele innych.
Mitsubishi L200 stacja
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania. Stacja obsługuje sterowanie z kierownicy. Stacje możemy podłączyć do internetu.
Mitsubishi ASX montaż stacji Multimedialnej
Montaż stacji w ASX. Stacje marki Phantom są doposażane również w autoryzowanych stacjach obsługi ASO. Dobra jakość wykonania i dobra jakość dźwięku.
Mitsubishi 3000GT upgrade audio i naprawa instalacji elektronicznych
Zamontowaliśmy głośniki Morel Virtus i wzmacniacz Gladen 4 kanałowy z modułem Bluetooth. Drzwi wygłuszyliśmy matami STP Black Silver. Wszystkie wgniotki zostały wyciagnięte przez firmę z która współpracujemy. Felgi oraz wiele elmentów zostały pomalowane na nowo. W radiu nie działało posiwtlenie ale nasz elektronik sobie z tym poradził. 
Mitsubishi Outlander stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania. Uruchomiliśmy sterowanie z kierownicy i seryjny system RockfordFosgate. Stacje możemy podłączyć do internetu.
Mitsubishi Outlander stacja typu tesla
Stacja typu tesla style. Obsługa systemu audio RockFordFosgate, seryjnej kamery cofania, sterownia radiem z kierownicy oraz klimatyzacji.
Mitsubishi Outlander stacja, audio i wygłuszenie
Zamontowaliśmy stacje Pioneer 230 DAB, system głośników Morel Maximo Ultra. Dodatkowo wygłuszyliśmy drzwi matami STP Black Silver. Stacja posiada bardzo dobrą jakość dzwięku oraz funkcje takie jak Carplay i Android Auto.
Mitsubishi Pajero stacja multimedialna Alpine i przednia kamera parkowania
Zamontowaliśmy stacje multimedialną Alpine ILX-F903D i przednia kamerę z selektorem obrazu Alpine HCE-C257FD. Uruchomiliśmy oryginalną kamerę cofania. Przednia kamera pozwala poprzez kliknięcie przycisku wybrać widok z góry, po bokach oraz normalny przodu auta. Stacja charakteryzuje się dużym 9 calowym wyświetlaczem, bardzo dobrą jakością dzwięku oraz funkcja CarPlay i Android Auto.