Opel

Opel Sintra
Seryjne nagłośnienie w Oplu grało słabo... Samochód został wyposażony w nowe głośniki Audio System plus wygłuszenie matami STP.
Opel Astra Cabrio
Cabrio jak to cabrio z dżwiękiem seryjnie słabo. Założyliśmy głośniki DLS tył i przód, wygłuszenie, jednsotka 2 DIN Pionieer.
Opel Insignia
Seryjne nagłośnienie było słabej jakości. Klient poprosił o delikatną poprawę jakości. Zostały założone nowe głośniki firmy Audio System i wygłuszone drzwi matami STP.
Ople Vectra C stacja multimedialna
Montaż stacji Pioneer - mofrl AVH0X5800DAB. Sterowanie radiem z kierownicy i sterowanie zegarami zostało zachowane. Do tegom monaż kamery.
Opel Insignia 2017 Bose subwoofer
Opel Insignia z systemem Bose. Wygłuszenie matami STP Black Silver drzwi. Montaż dedykowanej skrzynki Basser. Subwoofer ALpine 25 cm. Wzmacniacz Mosconii Pico
Opel Insignia
W samochodzie zostały zamontowane czujniki parkowania z przodu i z tyłu marki Logic.
Opel Astra III
Klient zażyczył sobie przekładki seryjnego radia 2 DIN na 1 DIN marki Clarion.
Opel Vectra C
Klient poprosił o montaż radia Pioneer 1 DIN z wysuwanym ekranem.
Opel Signum montaż nawigacji
Nawigacja dedykowana do Opla Signum. W pełni współpracuje ze sterowaniem radia z kierownicy, szyną CAN, seryjnym wyświetlaczem. Bardzo dobra jakość dźwięku to jej atut.
Opel Vectra C stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android oraz kamery cofania. Stacja obsługuje funkcje samochodu takie jak obsługa górnego wyświetlacza, sterowanie radiem z kierownicy i korzytanie z aplikacji.
Opel Astra IV
Klient poprosił o montaż zakupionego przez niego wzmacniacza.
Opel Antara
W Oplu klientki zostało uszkodzone radio, zostało zamontowane nowe radio.
Opel Vectra C - czujniki przód i tył
W Oplu Vectra zamontowaliśmy czujniki z przodu i tyłu marki Logic plus kamerę parkowania.
Opel Astra J Nawigacja
Opel Astra J montaż nawigacji dedykowanej. Podłączenie kamery parkowania, rejestratora. Obsługa sterowania radiem z kierownicy,informacja o nawiewach i klimatyzacji.
Opel Insygnia stacja typu Tesla Style
Zamontowaliśmy Stacje typu Tesla Style. Stacja wyświetla i pozwala na sterowanie informacji o nawiewach, możliwość dostępu do internetu, dwa USB, możliwość pracy dowolnej nawigacji. Stacja obsługuje szynę CAN Opla wyświetla informację o prędkości, obrotach silnika, otwartych drzwiach.