Skoda

Skoda Fabia II
Montaż zestawu głośnomówiącego.
Skoda Octavia II
W tej Skodzie Octavia II wygłuszyliśmy drzwi przednie i tylne drzwi matami STP. Do tego zostały zamontowane głośniki Audio System. Całość zagrała na fajnym poziomie.
Skoda SuperB stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętnymi. Stacja po podłączeniu do internetu pozwala korzystac z wielu aplikacji np.: Google Maps.
Skoda Octavia 3 stacja multimedialna, kamera cofania, rejestratory i DVD
Zamontowaliśmy stacje Alpine i902D-OC3, kamerę cofania Alpine HCE-C2100RD w uchwycie montażowym Alpine KIT-R1AU, rozdzielacz sygnału radiowego Alpine KAE-DAB1G7, napęd CD/DVD Alpine DVE-5300G, interfejs Alpine KCX-630HD oraz wideorejestratory Alpine DVR-F800PRO i RVC-R800.
Skoda Fabia II
Montaż głośników Skoda Fabia II.
Skoda SuperB doposażenie w zestaw głośnomówiącySkoda SuperB montaż  oryginalnego zestawu głośnomówiącego bluetooth. Jest też opcja streaming audio. Sterowanie zestawem z radia lub boardcomputer.
Skoda Octavia 2 stacja na systemie Android, przednia kamera parkowania i rejestr
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android, przednią kamerę parkowania na soczewce Sony oraz przedni rejestrator. Stacja po podłączeniu do internetu pozwala na korzystanie z wielu aplikacji np.: Google Maps, Yansoik, Youtube, Spotify. Wyświetla również informacje o nawiewach oraz o otwartych drzwiach w samochodzie.
Skoda Octavia RS upgrade audio
Zamontowaliśmy system głośników Alpine R-S65C.2, wzmacniacz z procesorem dzwięku PP 86DSP i subwoofer Helix K 10W w dedykowanej skrzyni. Drzwi zostały wygłuszone obustronnie przez co powstała nam zamknięta komora na głośnik midbasowy. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
Skoda Octavia II
Wymiana kierownicy.
Skoda Rapid kamera cofaniaZamontowaliśmy kamerę cofania z soczewką Sony. Kamera wyświetla obraz na seryjnym wyświetlaczu Skody.
Skoda SuperB tuner DVB-T
Zamontowaliśmy tuner DVB-T, dzięki temu możemy okgładać telewizje na seryjnym wyświetlaczu samochodu.