Toyota

Toyota Sienna stacja multimedialna Alpine i zmieniarka
Zamontowaliśmy stacje multimedialną Alpine ILX-F903D i zmieniarkę. Uruchomiliśmy oryginalną kamerę cofania. Stacja charakteryzuje się dużym 9 calowym wyświetlaczem, bardzo dobrą jakością dzwięku oraz funkcja CarPlay i Android Auto. Zmieniarka została ukryta w podłokietniku i obraz z niej jest wyświetlany na monitorze podsufitowym.
Toyota Land Cruiser Stacja typu Tesla Style i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje typu Tesla Style i kamerę cofania. Stacje można podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Google Maps, Yanosik, Youtube, Chrome, Gmail i wiele innych. Z poziomu stacji możemy sterować nawiewami.
Toyota RAV4 moduł Android
Zamontowaliśmy moduł dzięki któremu na oryginalnej stacji możemy korzystać z nawigacji online takich jak Google Maps, Yanosik, iGo oraz instalować dowolną aplikacje z sklepu Play.
Toyota Sienna monitor, stacja na systemie Android i upgrade audio
Zamontowaliśmy monitor Ampire 10 cali sterowany z pilota. Z przodu zamontowalismy stacje Pionner SPH DA 230 DAB, która posiada zestaw głośnomówiący, streaming audio, gniazdo USB i funkcje takie jak Android Auto oraz AppRadio. Dodatkowo zainstowaliśmy głośniki szerokopasmowe Morel CCWR254 oraz wygłuszyliśmy drzwi matami STP.
Toyota Land Cruiser Monitor Podsufitowy
W nowym aucie z salony Toyota Land Cruiser zamontowaliśmy monitor podsufitowy.
Toyota Prius nawigacja dedykowana
Toyota Prius Hybryda montaż stacji dedykowanej i kamery parkowania.
Toyota Corolla E12
Montaż emulatora zmieniarki Toyota Corrola.
Toyota Corolla E12
Wymiana anteny.
Toyota Celica stacja Pioneer i upgrade audio
Zamontowaliśmy stacje multimedialną Pioneer, głośniki z przodu 20cm Focal i głośniki z tyłu marki STX. Przednie drzwi zostały wygłuszone obustronnie matami STP, żeby powstała zamknieta komora na głośnik mid basowy.
Toyota RAV4 stacja multimedialna i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje multimedialną Pioneer SPH-DA230DAB i kamerę cofania. Stacja pozwala na streaming audio przez A2DP. Za pomocą gniazda USB w schowku możemy podłączyć telefon i korzystać z CarPlay oraz Android Auto.
Toyota Sienna stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android 8. Stacja pozwala na korzystanie z aplikacji takich jak: Google maps, Chrome, Gmail i wiele innych. Dodatkowo uruchomiliśmy tylnią kamerę z liniami skrętnymi, system premium audio JBL, sterowanie radiem z kierownicy oraz tylni seryjny monitor.
Toyota Corolla audio Alpine
Wygłuszyliśmy drzwi matami STP celem zbudowania komory na głośniki niskotonowe. Wymieniliśmy system głośników z przodu na Alpine SPG-17cs. Całość zarządza procesor dzwięku ze wzmacniaczem oraz subwoofer PWD-X5 Alpine, który jest schowany pod siedzeniem pasażera. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
Toyota Hi-Lux wygłuszenie
Kilka zdjęć z kompleksowego wygłuszenie Toyoty Hi-Lux. Kilka warst różnych materiałów tłumiących od STP.
Toyota Auris zestaw Parrot Asteroid Mini
W Toyocie Auris został zamontowany zestaw Parrot Asteroid Mini. Dzięki temu jest zestaw głośnomówiący i wiele innych funkcjonalności.
Toyota Camry
Klient miał problemy z seryjnym radiem Toyota, zostało założone nowe radio 1 DIN z nową ramką radiową.
Toyota GT86 stacja, czujniki i kamera parkowania
Zamontowaliśmy stacje Kenwood DDX-9171-BT z funkcją AppRadio i Android Auto, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz kamerę parkwoania z przodu i tyłu.
Toyota Highlander monitor podsufitowy, stacja multimedialna i czujniki parkowania
Zamontowaliśmy monitor podsufitowy Alpine PKG-RSE3HDMI, stacje multimedialną na systemie Android i czujniki parkowania z przodu marki Steelmate. Po montażu działa system audio JBL, sterowanie z kierownicy, wyświetla sie obraz z seryjnej kamery parkowania i informacja o czujnikach parkowania. Dzwięk z monitora jest odtwarzany na słuchawkach i seryjnym systemie audio.
Toyota Camry czujniki parkowania przód i tył
Zamontowaliśmy czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Tylnie czujniki włączają się po wrzuceniu biegu wstecznego, a przednie po naciśnięciu hamulca albo przycisku.
Toyota Sienna monitor
Zamontowaliśmy monitor podsufitowy 10 cali Ampire. Multimedia można odtwarzać z gniazda USB zamontowanego w schowku lub odtwarzacza DVD zamontowanego w podłokietniku. Dzwięk odbierany jest na słuchawkach bezprzewodowych Ampire lub poprzez wejście AUX na systemie audio samochodu.
Toyota C-HR nagłośnienie Alpine
Zamontowaliśmy Alpine Type-G jako głośniki znadujace się z przodu, pod siedzeniem pasażera umieściliśmy subwoofer Alpine PWD-X5 all-in-one. Dodatkowo wygłuszyliśmy drzwi matami StP.
Toyota Verso montaż nawigacji
Toyota Verso 2015 montaż stacji ACS dedykowanej do Toyoty, kamera parkowania w listwę oświetleniową tablicy rejestracyjnej.
Toyota RAV4 stacja na systemie Android, kamera cofania i rejestrator
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android, kamerę cofania oraz rejestrator. Stacja pozwala na korzystanie z takich aplikacji jak Google maps, Yanosik, iGo i wiele innych.
Toyota Yaris II
Montaż zestawu głośnomówiącego Nokia.