Volvo

Volvo_S80_emulator_zmieniarki
Volvo XC90 kamera przód i tył, monitory zagłówkowe, stacja multimedialna
Zamontowaliśmy stacje Pioneer SPH DA 120 z funkcją AppRadio i zestawem głośnomówiącym. Do tego dołożyliśmy kamery z przod i z tyłu samochodu. Z tyłu zostały zamontowane monitory zagłówkowe.
Volvo XC 90 nawigacja 2 DIN
W Volvo XC 90 założyliśmy nawigację Pioneer AVIC. Do tego antena do radia cyfrowego DAB. Kamera parkowania. Uruchomienie seryjnego wzmacniacza na światłowodzie.
Volvo V60 system Focal 40th
Zamontowaliśmy limitowany zestaw na 40-lecie Focala. Jest to zestaw limitowany, który został wyprodukowany tylko w ilości 500 kompletów. Głośniki wysokotonowe zostały zamontowane w przerobionych przez nas słupkach. Drzwi zostały wygłuszone obustronnie, przez co powastała nam zamknięta komora. Subwoofer zamontowaliśmy w własnorecznie zrobionej skrzynce. Procesor i wzmacniasz został wyeksponowany w podłodze bagażnika.
Volvo S60 stacja multimedialna kamera
Volvo S60 montaż stacji 2 DIN. Sterowanie radiem z kierownicy zostało uruchomione. Zostałą zamontowana kamera parkowania. Został uruchomiony seryjny wzmacniacz.
Volvo XC90 wygłuszenie dla komfortu jazdy
Wygłuszyliśmy przednie i tylnie drzwi matami STP Black Silver oraz na boczki przykleiliśmy piankę w miejscach styku z drzwiami. Dodatkowo została wygłuszona podłoga również matami STP Black Silver. Wszystko zostało zrobione w celu poprawienia komfortu jazdy.