VW

VW Polo
Zamontowaliśmy stację Pioneer AVH X8800BT, moduł sterowania z kierwonicy, dwa wzmacniacze Mosconii, subwoofer Focal P 25F oraz system głośników Gladen.
VW Polo
Montaż czujników parkowania tył marki Logic.
VW GOLF I Cabrio
Piekny Golf I Cabrio, zamontowaliśmy radio Alpine, głośniki w seryjne miejsca.
VW Passat B6
Montaż świateł dziennych VW Passat B6.
VW Passat B5 Car Audio
Czasem jest tak że klient przyjeżdza ze swoim sprzętem. Tym razem Focal. Zrobiliśmy wygłuszenie drzwi, zabudowę głośników wysokotonowych. Skrzynię na subwoofery i wzmacniacze.
VW Passat B6 wygłuszenie drzwi
VW Passat B6, wygłuszenie matami STP.
VW Scirocco montaż stacji 9 cali
Montaż stacji 9 cali, dobry widok ekranu pod kątem. Obsługa  kamery, czujników,  klimatyzacji oraz nawiewów. Dostęp do Internetu.
VW Scirocco kamera cofania
Zamontowaliśmy kamerę cofania pod seryjną jednostkę ms 510.
VW Passat B8 rejestratory
Zamontowaliśmy rejetrator samochodowy z przodu i z tyłu marki Blackvue. Kable schowane są w podsufitce i słupu. Kamery zaczynają nagrywać po odpaleniu samochodu.
VW Scirocco upgrade audio
Zamontowaliśmy system Hertz Mille, zwrotnice, 3 wzmacniacze i subwoofer JL Audio. Głośniki wysokotonowe zostały umieszczone w słupkach własnej roboty. Na koniec wszystko zostało wystrojone przez naszego akustyka.
VW Golf VI zestaw głośnomówiący
Zamontowaliśmy zestaw głośnomówiący Bury 9048 ze streamingiem Bluetooth przez A2DP.
VW Passat B8 upgrade audio
Zamontowaliśmy wzmacniacz Alpine PWD-X5 4,1 kanałowy cyfrowy procesordzwięku DSP z aktywnym subwooferem. Do tego wygłuszyliśmy samochód matami STP Black Silver oraz montaż sterownika. Na koniec pomiar i strojenie.
VW Passat B6
Klient poprosił o instalację czujników parkowania i kamery. Poniżej kilka zdjęć.
VW Passat B1 rocznik 1979
Fajny Youngtimer - wymiana radia na seryjne.
VW T5 Multivan
W tym wygodnym saloniku zamontowaliśmy monitor podsufitowy Alpine sterowany z jednostki centralnej.
Golf VII R Audio
Golf VII R motaż wzmacniacza DLS CC-4 o głośników DLS RC 6.2 Finalnie bardzo dobre audio.
VW Golf V Car Audio
VW Golf V - drzwi wygłuszone STP, system Rainbow SL C62, radio 1 DIN Alpine, obudowa na wymiar pod subwoofer, wzmacniacz Alpine i subwoofer Alpine.
VW Sharan upgrade audio i stacja Pioneer
Zamontowaliśmy stacje multimedialną Pioneer SPH DA 230 DAB, wzmacniacz Mosconii 8.4 i głośniki Gladen. Drzwi zostały wygłuszone matami STP Black Silver.
VW Multivan T6 monitor podsufitowy Alpine
Zamontowaliśmy monitor podsufitowy Alpine. Dzwięk można odtwarzać na słuchawkach albo na seryjnym systemie Audio.
VW Beetle stacja na systemie Android i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania. Stacja po podłączeniu do internetu pozwala na korzystanie z wielu aplikacji np.: Google Maps, Youtube, Yanosik, Chrome.
VW Amarok stacja na systemie Android
Zamontowaliśmy stacje na sytemie Android. Stacja pozwala na korzystanie z wielu aplikacjinp.: Youtube, Gmail, Yanosik, Google Maps i wiele innych. 
VW Golf V montaż nawigacji RNS i kamera cofania
Zamontowaliśmy oryginalną nawigacje RNS, dołożyliśmy moduł video-in i kamerę cofania. Wszystko na koniec zostało zakodowane zgodznie z numerem VIN samochodu.
VW Sharan monitor podsufitowy
VW Sharan monitor podsufitowy
VW Passat B8 subwoofer i wygłuszenie
Zamontowaliśmy subwoofer Alpine PWD-X5 all-in-one. Dodatkowo wygłuszyliśmy drzwi matami STP Black Silver dwustronnie, żeby powstała zamknięta skrzynia na głośnik niskotonowy. 
VW Golf IV
Zamontowaliśmy klientowi radio, głośniki plus głośniki wysoko tonowe 'Tweetery' w słupkach.
VW Bora
Fiat Bravo montaż radia z zestawem głośnomówiącym
VW Bora nagłośnienie
VW Bora zamontowaliśmy kultową ALpine CDA-7998R. Wygłuszenie drzwi matami STP. Głośniki DLS i wmacniacz DLS. Efekt bardzo zadowlony klient.
VW Amarok wygłuszenie
VW Amarok i pełne wygłuszenie matami STP.
VW Caddy montaż RNS 510
 W VW Caddy założyliśmy stację RNS 510. Do tego moduł TV Free. Podniesienie soft RNS na najnowszy, zmiana języka na PL. Najnowsze mapy, podłączenie modułu do wprowadzenia sygnału video z kamery. 
VW Sharan monitor Ampire i tuner DVB-T
Zamontowaliśmy monitor Ampire 10 cali, tuner DVB-T oraz moduł do przerzucenia obrazu z telefonu. Dzwięk na słuchawkach marki Ampire lub systemie audio samochodu.
VW Passat B8 subwoofer
Zamontowaliśmy dedykowany subwoofer marki Alpine.
VW Beetle czujniki parkowania
Zamontowaliśmy czujniki parkowania marki Steelmate z przodu i z tyłu samochodu, z malowaniem w kolorze nadwozia w technologi Flash Mount.
VW Tiguan stacja na systemie Android i kamera cofania z liniami skrętnymi
Zamontowaliśmy stacje na systemie Android i kamerę cofania z liniami skrętnymi. Stacje możemy podłączyć do internetu i korzystać z aplikacji takich jak: Youtube, Google maps, Yanosik, Chrome, Gmail i wiele innych. Działa sterowanie radiem z kierownicy i wyświetla seryjne czujniki parkowania.
VW Passat B7 stacja multimedialna i kamera cofania
Zamontowaliśmy stacje multimedialną na systemie Android i kamerę cofania. Stacja posiada nawigację, wyświetla informację o czujnikach parkowania i wyświetla obraz z kamery parkowania.